Obývací pokoj ve skandinávském stylu je prostorný a světlý. Uspořádání obývacího pokoje dovedně kombinuje vintage styl s moderním interiérem a celek působí dojmem útulnosti. Pro obývací pokoj byly vybrány světlé barvy stěn a podlah, které vytvářejí dobrý základ pro návrh interiéru.

Obývací pokoj je zařízen ve skandinávském stylu a obohacen o vintage prvky. Uspořádání obývacího pokoje s pohodlnou denní zónou pro celou rodinu bylo vytvořeno díky levnému nábytku a důmyslným řešením. Obytný prostor navržený ve tvaru písmene L může být dobrým řešením pro velkou rodinu. Obývací pokoj je vyzdoben v barvách přírody: dominuje bílá, šedá a odstíny přírodního dřeva. Vintage styl dává originalitu.

Obývací pokoj uspořádání: vintage styl

Hned za pohovkou v obývacím pokoji je samostatná jídelní část, ve které dominuje vintage styl. Židle v jídelně kdysi patřily babičce majitele. Nyní mají druhý život a nové, barevné čalounění. Interiér obývacího pokoje je kromě židlí z 60. let zahříván také klasickou příbornicí, která stála několik desítek let v domě prarodičů majitele. Jednoduchý stůl od Ikea odpovídá barevnému schématu bělené dubové podlahy. Pozadí nábytku je známé téma tapet ve stromech (Cole & Son).

Uspořádání obývacího pokoje
otevřené do jídelny a kuchyně umožňuje obyvatelům domu být vždy v kontaktu. Útulně zařízený obývací pokoj poskytuje pohodlný relaxační prostor.

Kategorie: