Adore - elegantní stojanová dřezová mísa - je vynikající volbou pro moderní kuchyně. Vyznačuje se módním designem a zajímavou kombinací barev (kombinace bílé a chromové). Vybaven keramickým regulátorem, provzdušňovačem a otočným výtokem. FERRO, www.ferro.pl

Moderní kuchyňské desky jsou nejen místem pro přípravu jídla, ale také ozdobným prvkem. Co se shoduje s barvou pracovní desky, jak si vybrat barvu pracovní desky pro umyvadlo a skříňky? Kdy si vybrat bílý top a kdy bude šedý top vypadat dobře? Podívejte se na našeho průvodce, jak zvolit moderní kuchyňskou desku, která nám bude sloužit celá léta a zároveň zdobí interiér.

Moderní kuchyňské desky jsou důležitým kuchyňským vybavením. Často nevíme, jakou kuchyňskou desku zvolit, jak sladit barvu horní části s dekorem kuchyně, jaké kuchyňské desky jsou odolné, jak vybrat horní část pro dřez. Při navrhování kuchyně se vyplatí upřesnit. Pamatujte, že umyvadlo by mělo být dokonale připevněno k pracovní desce a utěsněno. Pokud je vyroben z těžkého materiálu, např. Z kamene, zkontrolujte maximální zatížení na pracovní desce.

Viz také: Nejlepší pracovní deska pro kuchyň: ceny pracovních stolů, typy, trvanlivost, užitečné funkce >>

Moderní kuchyňské desky: jak zvolit pracovní desku pro dřez?

Pouze zavěšená umyvadla (zapuštěná do pultu) mají zvláštní požadavky. Lze je namontovat pod pracovní desku odolnou proti vlhkosti - žula, mramor, kompozitní nebo nerezová ocel. Ostatní typy dřezů se hodí do všech moderních kuchyňských desek . Pokud chceme mít kuchyňskou desku vyrobenou z laminátu nebo dřeva, je nutné chránit okraj pracovní desky před vodou (např. Silikonem), udržovat ji v suchu a řádně ji udržovat.

Zkontrolujte: 10 inspirací pro kuchyňské desky. Kterou kuchyňskou desku byste si měli vybrat? >>

Laminátové desky jsou nejoblíbenější a nejlevnější.

Co by měla odpovídat nejvyšší barva?

Jakou barvu byste si měli vybrat? Na co by se měla pracovní deska hodit - pro nábytek? podlaha? Vše záleží na účinku, který chcete dosáhnout při uspořádání kuchyně. Pokud například přemýšlíte o kontrastu, máte tmavou podlahu a bílý kuchyňský nábytek, horní část může mít stín podlahy. Oddělení barvy desky od skříní bude viditelnější. Dáváte přednost monochromatickému panelu? Vyberte pracovní desku podobnou barvě jako skříně. Nemusíte se držet jednoho materiálu, kombinovat např. Dřevěnou desku stolu s kamennou podlahou. Zkuste, aby se dřevo objevilo někde jinde v kuchyni.

Vrstvená kuchyňská deska pokrytá vysoce kvalitním laminátem vypadá v kuchyni velmi elegantně. Můžete si vybrat do kuchyně matný nebo lesklý pracovní stůl. Laminátové desky jsou poměrně levné a zároveň odolné proti skvrnám.

Číst: Dřevěné kuchyňské desky - jaké jsou výhody a nevýhody dřevěných desek [PŘÍRUČKA] >>

Barva stolu - když intenzivní barvy fungují

Živá barva kuchyňské desky je dobrý nápad rozveselit kuchyni. Výběrem laminátové pracovní desky si můžete do kuchyně přidat živé barvy. Moderní, jednoduché formy skříní v bílé barvě vypadají docela chladně a taková slunná deska se žlutými odlesky rozhodně zahřívá interiér. Také bílé dlaždice nad vrcholem dávají krémový stín, přestože jsou umístěny vedle zářivek, které dávají chladné světlo.

Zkontrolujte také: Kovové kuchyňské desky. Vyplatí se vybrat kovové desky? [Recenze] >>

Podívejte se na produkty, které doporučujeme:

Bílý top, šedý top … - nejkrásnější uspořádání vrcholů v různých barvách

Bílá složená pracovní deska integrovaná s umyvadlem vypadá v moderních kuchyních skvěle. Ale musíte si uvědomit, že v úplně bílé kuchyni s bílou pracovní deskou musí být dokonalý pořádek, protože všechny spotřebiče stojící nahoře jsou velmi exponované. Naše nabídka jsou světlé odstíny: šedá, bílá, béžová, krémová. V galerii jsme připravili fotografie kuchyně s jasnými deskami.

Světlá kuchyňská deska: bílá, šedá, béžová

Nejmodernější materiály pro kuchyňské čelní desky a pracovní desky GALERIE

Dřevěná kuchyňská linka: prvek v ekologickém stylu

Vybavení kuchyně: vybíráme kuchyňské desky

Kategorie: