Konečný účinek sklenice na jehlu a nit.

Sklenice pro jehly a nitě s okouzlujícím a praktickým polštářem pro jehly a špendlíky je atributem každé dobře organizované domácnosti. Roztomilý džbán na jehly a nitě je také skvělý nápad na dárek od vás. V cyklu DO IT YOURSELF vám ukážeme, jak vyrobit okouzlující skleničku pro jehly a nitě. KROK ZA KROKEM sami!

Pokud máte rádi objednávku a vaše jehly a nitě nemají jedno stálé místo, tento článek je pro vás! Sklenice s polštářem je ideálním místem pro jehly, špendlíky, nitě, všechny druhy stuh, tkaniček a šicích doplňků . Díky jeho průhlednosti budete vždy přesně vědět, co je ve sklenici, a polštář v čepici usnadní přípravu na šití. Současně, při zachování pořádku uvnitř nádoby na jehly a nitě, vytváříme také jedinečnou výzdobu a samotná nádoba s okouzlujícím jehlovým polštářem může být nápadem pro dárek, který si sami vyrobíme. Podívejte se, jak si sami vyrobíte sklenici jehly a nitě, KROK ZA KROKEM.

Jak vyrobit sklenici pro jehly a nitě: materiály

Materiály potřebné pro výrobu sklenic pro jehly a nitě:

- sklenice,
- víko z nádoby s kulatým zářezem,
- kleště,
- materiál,
- nůžky,
- lepenkové krabice,
- pero
- výplň,
- rychle schnoucí lepidlo.

Jak vyrobit sklenici pro jehly a nitě: KROK ZA KROKEM

Jehly a nitě: KROK 1

Z víka z nádoby s kulatým vrubem použijte kleště k odstranění těsnicí gumy. Poté odstraňte plastovou část, která drží sklo, se stejnými kleštěmi. Po odstranění všech prvků je horní část nádoby připravena k další práci.

Jehly a nitě: KROK 2

Na karton natáhněte víko a poté vystřihněte nakreslený tvar. Krabice bude použita k připevnění polštáře k víku.

Jehly a nitě: KROK 3

Z velkého kusu materiálu vyřízněte malý čtverec. Položte jej na víko odspodu a naplňte jej vatovou vatou nebo výplní. Po vložení výplně zabalte materiál dovnitř a poté vytvořte model polštáře vytažením materiálu zevnitř. Roztříštěný karton rozetřete lepidlem a vložte do víka za současného lisování materiálu. Pro jistotu nalepte střed krabičky. Připravte se!

Přečtěte si také: Štítky pro sklenice KE STAŽENÍ >>>

Jak si vyrobit krásnou sklenici pro jehly a šicí příslušenství sami? Nechte se inspirovat konečným výsledkem! Udělejte to, my vám ukážeme, jak vyrobit okouzlující sklenici pro jehly a nitě. KROK ZA KROKEM sami!

Více inspirace:

Nápad na dárek DĚLUJTE VÁS: peeling kávy!

Nápad pro sklenice na koření: DIY

KROK ZA KROKEM lucerna

Jak ušít povlak na polštář - udělejte to sami

Jak šít přehozy - patchwork. Krok za krokem - viz pokyny

Kategorie: