Procházka v kabinách s nadčasovým minimalistickým designem soutěží se standardními sprchovými kouty s dveřmi - kombinují ochranu proti stříkající vodě s extrémně diskrétním, téměř nepostřehnutelným tvarem.

Více v článku: Trendy v koupelně: 5 nových řešení, která potřebujete znát! FOTKY >>

Trendy v koupelně se mění dynamicky. Až donedávna se zdálo nepředstavitelné, aby vana nebo sprchový kout byly jiné barvy než lesklá bílá. Mezitím přední výrobci, výrobci koupelnového vybavení neustále pracují na inovativních technologických řešeních a ještě atraktivnějším designu. Zde uvádíme přehled nejdůležitějších trendů, které uživatelům umožňují uspořádat funkční a krásný interiér.

Trend 1. Volně stojící vany v malých rozměrech, tj. Luxus pro každého

Rostoucí popularita volně stojících van byla inspirací pro výrobce k zavedení nejprodávanějších modelů v menších rozměrech, které jsou také ideální pro malé koupelny. Mezi nejzajímavější návrhy patří produkty Besco, jako je volně stojící vana Goya xs (142x 62 cm), vana Gloria (150x66 cm) nebo vana na zeď Vista (od 140x75 cm).

Trend 2. Walk-in sprchy: neváhejte!

Majitelé malých koupelen se z praktických důvodů obvykle rozhodnou pro jejich uspořádání použít sprchový kout. Šťastní majitelé koupacích salonů se často rozhodnou zavést tam sprchu, bez ohledu na vanu, a dát tak uživatelům možnost volby. Kromě standardních sprchových kabin s dveřmi se objevily i procházky v kabinách, které se vyznačují nadčasovým minimalistickým designem - kombinují ochranu proti stříkající vodě s extrémně diskrétním, téměř nepostřehnutelným tvarem. Dostupnost modelů v různých konfiguracích (rozměry, proporce a barvy profilů a závorek) umožňuje, aby byly přizpůsobeny každému interiéru, a to iu těch, které mají obtížný plán.

Trend 3. Kabino-wanny, to znamená jíst dort a dát si dort

První otázka, kterou si klademe při uspořádání koupelny, je obvykle vana nebo kabina ? K usnadnění výběru a ke sladění někdy odlišných očekávání členů domácnosti byly vytvořeny kabiny. Jedná se o modely van, které ve své podobě zajišťují sprchový prostor a poskytují pohodlí pro příznivce rychlé a dlouhé sprchy. Aby vany splňovaly svou dvojí funkci, jsou nejčastěji prodávány se speciální vanovou zástěnou, s níž vytváří kompletní sprchovou zónu.

Trend 4. Koupelnové obrazovky: změna nebyla nikdy tak snadná!

Statisticky renovujeme koupelnu každých 7 až 10 let. Pokud se mezitím rozhodneme pro nějakou formu faceliftu, nejčastěji se jedná o výměnu doplňků a doplňků - co nevyžaduje spoustu práce a … zbourání místnosti. Existuje více a více řešení tohoto druhu a nejoblíbenější jsou vanové zástěny, díky nimž majitelé již nainstalovaných van mohou snadno vytvořit pohodlnou sprchovou zónu. Moderní design těchto potahů je také zárukou nejen dobrého designu, ovlivňujícího estetiku koupelny, ale také dlouhodobého bezporuchového provozu.

Trend 5. Personalizace koupelny, tj. Interiér přizpůsobený vašim potřebám

Kromě standardní nabídky katalogu se na trhu stále častěji objevují personalizované produkty. Vědomí zákazníci chtějí, aby jejich koupelna, stejně jako obývací pokoj, kuchyň nebo ložnice, odrážely charakter a styl domácnosti. Proto nabídka značky Besco zahrnuje vany, sprchové vaničky a umyvadla, které lze díky ručnímu provedení přizpůsobit na zakázku zákazníka. Jaký je váš výběr? Nejprve ze všech barev (je k dispozici plná paleta RAL) a způsobu povrchové úpravy (např. BescoGlam, s povlakem IllumeCoat, k dispozici ve 3 jedinečných barvách: zlato, stříbro a grafit nebo černobílá, díky nimž jsou vany a umyvadla uvnitř bílé) a zvnějšku černá). U některých produktů existuje také možnost výběru sifonu nebo typu nohou . Akrylátové vany lze doplnit o speciální produkty, tj. Koupelnové kliky nebo opěrky hlavy - které zvyšují pohodlí a bezpečnost při používání.

Kategorie: