Dřevěná podlaha Oak Classic 1R matný lak

V trendech interiérů vládly moderní a skandinávské styly po dlouhou dobu se zaměřením na jednoduchost dekorů a chladných barev. Teplé odstíny dřeva uvolnily na jedné straně světlo, bělené, na druhé straně - minimalistickou šedou a všudypřítomnou bílou. Postupně se však vše mění a jedinečné kouzlo dřeva v teplejších a útulnějších barvách předefinuje obývací pokoje. Obzvláště zajímavá je dubová podlaha - po staletí známá nejen svou krásou, ale také dlouhou životností.

Dubová podlaha, přírodní kouzlo duetu s pevností

Dubové dřevo se používá na podlahách několik století. V barokních palácích měly takové podlahy dekorativní hodnoty, zdůrazňovaly také prestiž majitelů. Důležité je, že se do dnešních dnů hodně přežilo, protože hustší dubové dřevo může být obnoveno, aby se obnovila jeho původní záře. Vyznačuje se vysokou tvrdostí, dobře snáší čas a především dokonale zdobí klasický i moderní interiér. V současné době se stejně dobře používá v domácnostech. Znuděný chladem moderního minimalismu se stále více těšíme na živější, útulnější odstíny a dekory směřující k nadčasovým řešením. Díky tomu, že technologie pokročila, můžeme počítat s ještě lepší použitelností podlah. Nejlepším příkladem je podlaha Wooden Oak Classic 1R od Baltic Wood.

Dřevěná dubová podlaha Classic

Baltic Wood, výrobce třívrstvých prémiových dřevěných podlah, opět splňuje očekávání zákazníků. Na jaře speciální nabídka nabízí ušlechtilé a nadčasové podlahy kartáčovaný matný lak Classic Oak 1R za velmi atraktivní cenu. Je to nabídka pro milovníky tradičních vzorů s utlumenou barvou a jednotným vzorem a jedinečnou příležitostí vybavit interiér domu klasickou podlahou v celé své kráse.

Klasika za nejlepší a propagační cenu!

Podlaha je jedním z nejdůležitějších prvků vytvářejících interiérový design a ovlivňujících pohodu a zdraví obyvatel. Doprovází členy domácnosti mnoho let, proto by měla být její volba nejlepší. Značka Baltic Wood usnadňuje zákazníkům přístup a dává příležitost používat produkty nejvyšší kvality za dostupnou cenu.

V únoru představila společnost Baltic Wood propagační nabídku pro čtyři nejvyšší patra z drahých dubů. Nyní v nové promo akci, která potrvá do 30/06/2019, bude módní a stylová dřevěná podlaha kartáčovaný matný lak Oak Classic 1R k dispozici za sníženou cenu - 169 PLN brutto / m² (což je 35% úspora ve srovnání s ceníkem).

Vlastnosti a výhody podlahy Classic Oak

Classic 1R Oak je třívrstvá podlaha prémiové třídy s jemným výběrem a jednotnou barvou, pestrá s jemnými uzly podle barev přírodního dubu. Je k dispozici v provedení dlouhé jednořadé prkno ve velikosti 2200/148 / 13, 3 mm a je ideální pro malé i velké místnosti. Pozoruhodný je jeho ušlechtilý povrch . Povrch prošel kartáčováním, díky němuž získal jedinečně zvýrazněný vzor dřeva . Bylo také rafinováno matným lakem, který zdůrazňoval přirozené barvy . Podlahy Classic 1R Oak se vyznačují jemným mikrovláknem podél nejdelší strany, což jemně zdůrazňuje řadu desek. Díky univerzálnímu stylu je ideální pro jakýkoli interiér - moderní i klasický.

Podlaha Classic 1R Oak se vyznačuje nejen krásou, ale také svou nadčasovou trvanlivostí a funkčností . Jeho speciální třívrstvá konstrukce, jejíž horní část je vrstva ze vzácného dřeva, a střední a spodní část jsou ze smrkového dřeva, poskytuje stabilitu a zvýšenou odolnost proti kolísání vlhkosti a teploty v místnostech po celý rok. Třívrstvé podlahy z Baltského dřeva mají dostatečnou tepelnou propustnost, takže je lze pokládat na podlahové vytápění . Sestava je založena na moderním systému kliknutí. Takže nepotřebujete lepidlo a snadno vykonáte práci, stejně jako rychle demontujete podlahu.

Propagační podlaha Matný lak Oak Classic 1R kartáčovaný mat je k dispozici ve vybraných autorizovaných showroomech po celém Polsku. Více informací na: www.balticwood.pl/promocja.

Kategorie: