Je to tady! Nová televize Fokus TV! Zdarma, celostátní, vzdělávací a kognitivní. Fokus TV je první polská televize, která si klade za cíl rozšířit znalosti, rozvíjet talenty a zájmy. Díky stanici mají diváci možnost prozkoumat okolní svět od nejbližšího okolí po nejvzdálenější koutky Země.

V televizi Fokus můžete vidět dokumenty, vzdělávací seriály, pořady pro děti a mládež a mnoho dalších pořadů. Všichni se zabývají velmi odlišnými tématy, ale mají jednu společnou věc - zapojují se, angažují se a stojí za to si je pamatovat. Historie, cestování, kultura, technologie, vesmír, sport, ekologie, vesmír jsou vybrané oblasti prezentované Fokus TV . To jsou vášně, zájmy a koníčky, které nemůžete lhostejně projít.

Jak sledovat FOKUS TV zdarma?

TV zaměření : doporučujeme:

Programy v televizi Fokus, které zejména doporučujeme:

" Tajemství historie " - program, ve kterém Radek Kotarski hovoří o známých a neznámých skutečnostech z historie.

Pár poskytuje radu “ - moderní, inteligentní a dynamicky implementovaný průvodce a zábavní časopis, který se zabývá univerzálními tématy a je blízký lidem v každodenním životě.

" Focus List " - program, který nejlépe definuje frázi moudré zábavy - jsou zvaní hosté: odborníci a laici, kteří sdílejí své znalosti a pochybnosti.

Time Machine “ - vzdělávání ve formě kalendáře, část denních zajímavých informací, které ovlivňují všeobecné znalosti.

A to je zajímavé “ - lehký, často zábavný program, který pochopitelně představuje krátké informace a zajímavá fakta o světě.

TV zaměření : a nyní nejdůležitější věc

Jak sledovat FOKUS TV bez jakýchkoli dalších nákladů?

TV Focus je k dispozici v digitální pozemské televizi - za příjem nové stanice nemusíte platit navíc. Musíte pouze zvolit funkci AUTOMATICKÉ VYHLEDÁVÁNÍ KANÁLŮ, TUNING, SCAN nebo TUNING v nabídce nebo nastavení - televizor nastaví samotnou stanici. TV by měla být zaměřena na kanál 18.

Pokud používáte kabelovou televizi, digitální platformu, měl by se automaticky zobrazit televizní kanál FOKUS. Pokud tam není, zeptejte se svého operátora. Pokud máte satelitní anténu, vyhledejte FOKUS TV na satelitu Hot Bird, 10 transpondéru, frekvenci 11, 393 GHz, polarizační V. DVB-S systém vysílání, komprese MPEG-2
Užijte si sledování !!!

Podívejte se na instruktážní video!

Kategorie: