Jaká je cesta do útulného obývacího pokoje? Pokaždé trochu jinak, ale vždy se stejným účinkem. Nechte se inspirovat uspořádáním útulného obývacího pokoje v bloku skutečného interiéru!

Způsoby, jak vytvořit útulný obývací pokoj, je mnoho, každý se řídí mírně odlišnými zákony a součástmi. Jeden společný prvek se však musí objevit v každém uspořádání útulného obývacího pokoje: teplé barvy, měkké textury, barevná sedadla, neviditelné úložné prostory a spousta prostoru pro konverzaci! Zde je dobrá inspirace, jak vyzdobit obývací pokoj v bloku : podívejte se na fotografie. Důležitým prvkem designu tohoto obývacího pokoje v bloku (design interiéru Superposition Architects, www.superpkieta.com) bylo vytvoření knihovny a místo ke čtení. Velká knihovna a žebřík byly vyrobeny na zakázku z MDF s bílou barvou. Vedle toho, u vchodu na terasu, bylo místo ke čtení: plošina s měkkými polštáři.

Útulný obývací pokoj: relaxace je klíčem!

Stylový "relaxační" nebo obývací pokoj je uspořádání každého útulného obývacího pokoje . Hlavním nábytkem v tomto případě je pohodlný a rozkládající se roh pokrytý šedobéžovou látkou. Díky svým rozměrům a centrální poloze v prostoru útulného obývacího pokoje přitahuje veškerou pozornost. Díky tomu nepochybně „zve“ hosty a členy domácnosti dále dovnitř od samého prahu. Jeho barvy dokonale ladí se světlými podlahovými panely a béžovým stínem stěny v obývacím pokoji propíchnutým balkonovým oknem.

Útulný obývací pokoj: struktury a faktury

Diferenciace interiérového designu stěn útulného obývacího pokoje v bloku dodala monochromatickým barvám interiéru trochu pohybu a výrazu. Výzdoba stěn v obývacím pokoji je pozoruhodná. Fragmenty stěn obložené mléčnou bílou cihlou, vibrovaly prostor útulného obývacího pokoje, izolovaly a domestikovaly dříve banální stěny. Bílá knihovna - knihovna s otevřenými policemi, umožňuje zobrazit domácí sbírky i prázdninové suvenýry, fotografie nebo estetické koše pro malé předměty. Díky otevřené konstrukci mohou být také prvky umístěné v regálovém prostoru pohyblivou dekorací s proměnlivými barvami.

Obývací pokoj v bloku: radostné akcenty

Díky jemným a monochromatickým barvám stěn, podlahy a záclon bylo možné do uspořádání obývacího pokoje v bloku přidat několik bláznivých barevných doplňků, jako jsou barevné polštáře nebo pouzdro na styl sezení. Interiér útulného obývacího pokoje navíc doplňuje poněkud prostorný stůl a zajímavá skříňka pro vybavení RTV, protože nezávislé subjekty dokonale doplňují interiér. Nejzajímavější částí útulného obývacího pokoje se však zdá být nenápadné sedadlo uspořádané v jednom z rohů místnosti. Sedadlo umístěné na speciálně navržené platformě s úložnými prostory se zdá být ideálním místem pro čtení do zajímavé knihy. Originální podélný zářič ve fialové barvě, umístěný na zdi u doupěte, příjemně zahřeje dlouhé zimní večery s knihou. Dřevěné schody rovnoběžně s nástupištěm vedou přímo na poměrně velkou terasu. Velká okna, bez dělení, „náhodně“ převádějí vnitřní prostor na terasu a naopak. To opticky zvětšuje prostor útulného obývacího pokoje a dodává dechu interiéru. Takové volné kompozice skládající se z pouzder, sedadel a neobvyklých míst, kde trávit volný čas, úplnou relaxaci a konverzaci, vytvářejí v interiéru sociální atmosféru. Každý z našich hostů se zde může bez obav cítit a najít si nejvhodnější místo pro sebe. Díky tomu se host i hospodář v pohodlí útulného obývacího pokoje cítí pohodlně a v pohodě, a to je vše o útulnosti!

Kategorie: