Jaký nábytek si vybrat, pokud ne nábytek IKEA? Restaurování nábytku je módní. Starý nábytek má kouzlo, stačí obnovit, malovat, vyměnit kování. Nabízíme neobvyklý stůl. Díky tomuto nábytku získá pokoj pro mládež nebo místnost pro teenagery zajímavou výzdobu. Převedli jsme bílý, starý stůl na stůl. Podívejte se, jak obnovit nábytek v našem dalším cyklu - udělejte to sami.

Nápad na stůl, což je další způsob, jak renovovat nábytek. Stůl stál proti zdi s čokoládovou broskví. Před nanesením hnědé barvy jsem natřel pruh stěny nad pracovní desku magnetickou barvou, takže k ní můžete připojit poznámky a kovové nádoby.

Vezměte starý nábytek, renovovaný nábytek může být zábava a způsob zajímavého designu interiéru. Stůl byl vyroben ze starého dřevěného stolu. Místnost pro mládež musí mít pohodlný výukový koutek. Možná se vyplatí udělat si stůl sami, než koupit nábytek IKEA. Použitý nábytek je cestou k originálním interiérům a úsporám. Náš šedý dřevěný stůl stál proti zdi čokoládové broskve. Teplé barvy barvy vytvořily přátelskou atmosféru pro učení v místnosti pro teenagery. Před nanesením hnědé barvy jsme na stěnu stolu natřeli magnetickou barvou, takže k ní můžete připojit poznámky a kovové nádoby. Je to zajímavý nápad v místnosti pro mládež. Udělejte to sami : my vám ukážeme, jak renovovat svůj stůl.

Pokoj pro mládež: stůl

Při uspořádání pokoje pro mládež nezapomeňte, že dobře vybavený stůl zajistí pohodlí a vyhne se zdravotním problémům. Počítačový monitor by neměl být umístěn před oknem ani před ním, aby neodráželo sluneční světlo ani umělé světlo, protože by mohlo způsobit namáhání očí a v důsledku toho problémy se zrakem. Nejlepší je, když počítačový monitor stojí bokem k oknu ve vzdálenosti nejméně 1 m.

Kategorie: