Malý byt Anety a Jaceka je spjat s interiéry muzea nebo filmovými soubory.

Milujeme věci s duší, to, co je krásné, hudba - řeknou Aneta a Jacek. - V důsledku toho jsou interiéry útulné, s nádechem francouzské nostalgie …

Byt Anety a Jaceka se v průběhu let vyvíjel a pomalu se stal jejich vysněným útočištěm. - Sbírali jsme nábytek, doplňky a dekorace, které nás sváděly svou krásou, odkazy na historii nebo naše hudební vášně - říkají. - Inspirovali nás však i naše četné cesty, které, mimochodem, jsou vždy spojeny s hudebními událostmi. Vždy začneme svůj pobyt v daném městě v Polsku nebo v zahraničí kontrolou toho, jaké koncerty se tam plánují, atd. Poté přinášíme další plakáty, předehry a … hledáme místo pro ně! Nějak je vždy najdeme. Mezi mnoha cetkami je mnoho sbírek a suvenýrů z našich výletů.

Ukládejte nad obchody

Vášeň Anety a Jaceka pro interiérový design (podle hostesky „odjížděla“ nábytkem od doby, kdy byla dítě, a nekonečně se pohybovala po policích a zásuvkách) vyústila v založení internetového obchodu Maisonchic.pl před 8 lety s jedinečným nábytkem a retro doplňky inspirovanými francouzskými styly a anglicky. Toto je pracoviště manželů a jejich další sdílená vášeň. - Název obchodu Maison Chic, z francouzského „elegantního domu“, se nám zdá nejspolehlivější a zasáhl místo - říkají. - Nabízíme retro design interiéru odkazující na styly paláce, provensálské, anglické chaty a vintage. Máme mnoho věcí zestárlých s ošuntělou elegancí. Naši klienti nám často zasílají fotografie svých domovů, kde vládne tato nadčasová atmosféra. Baví nás to, protože takové interiéry krásně stárnou. Většina nábytku a doplňků z našeho bytu pochází z Maisonchic.pl - v obchodě máme jen to, co se nám nejvíce líbí!

Kategorie: