Nábytek do ložnice v moderním stylu, kolekce Futura. www.agatameble.pl

V klasických i moderních ložnicích by měla být barevná paleta vyvážená. Dobré barvy pro ložnici jsou nejen pastelové, práškové a přírodní odstíny. Doporučujeme, jak zařídit ložnici, když interiér má působit nejen krásným nábytkem, ale také barvou.

Jaké barvy pro ložnici - chladné nebo teplé, intenzivní nebo pastelové? V našem průvodci najdete odpovědi na tyto otázky. Naučte se, jak zavést intenzivní barvu do interiéru ložnice a jakou barvu stěn zvolit, aby uspořádání nebylo příliš únavné pro oči.

Barvy ložnic: klasická ložnice

Barvy hrají velmi důležitou roli při uspořádání ložnice . Klasická ložnice je oázou klidu, ve které upřednostňují klidné barvy a vyvážené kombinace jemných odstínů. Jakou barvu ložnice byste si měli vybrat?

1. Pastelově modrá: modrá umožňuje uklidnit se a relaxovat. Perfektně jde o bílé a krémové odstíny.

2. Béžová barva pro ložnici: univerzální a ochotně zvolená. Není to příliš teplé ani příliš chladné.

3. Barva máty: nový návrh pro milovníky pastelových barev. Jemná barva, která přispívá k relaxaci.

4. Práškové růžové: jednoduchý způsob, jak získat ložnici v romantickém stylu. Blush také najde místo v útulných aranžmá provensálského stylu.

5. Pastelově šedá: šedá pro ložnici je zárukou harmonie a vyváženého uspořádání. Nábytek klasického stylu vypadá skvěle na šedém pozadí.

Podívejte se, jaké barvy doporučujeme:

.. Klasický styl - inspirace - FOTOGALERIE >>

.. šedá barva stěn v ložnici - uspořádání, fotografie, inspirace >>

Barvy ložnic: moderní ložnice

Jakou barvu má ložnice? Barevné nápady a inspirace

Na rozdíl od trendů, které tlačí na jemné a pastelové uspořádání ložnice, stále častěji v jejích interiérech najdete barevné šílenství a zábavné doplňky. Uspořádání místa, které má naplnit mír a přinést úlevu po náročném dni, neznamená nutně úplné opuštění silných barev. Ložnice vás překvapí odvážnými barvami. Hrdinou jedné noční místnosti může být černá zeď a další - červený strop. V ložnici je místo, kde si každý najde část sebe. Toto místo se nejlépe hodí k charakteru nájemce.

6. Červená v ložnici: silná a výrazná, nejlépe pokud se objeví pouze na jedné zdi. Můžete také být v pokušení odstínem červené víno nebo vínová.

7. Antracitová barva v ložnici: velmi tmavě šedá, funguje dobře jako barva všech stěn a rozlišovací znak jedné z nich, např. Jedné za čelo postele. Antracit má rád kontrastní kombinace s bílou nebo světle šedou.

Viz také: Ložnice - inspirace - FOTOGALERIE >>>

8. Tyrkysová v ložnici: svěží, spojená s letem a dovolenou u moře. Funguje velmi dobře v mírně minimalistickém moderním stylu jako výrazný barevný přízvuk.

Zkontrolujte také: tyrkysová ložnice - proměna ložnice v bloku >>>

9. Zelená: ve stínu zeleně, což je barva roku 2017, je plná energie a života. Perfektní barva pro ložnici v moderním stylu.

10. Žlutá: energická a povzbuzující, není to tedy volba pro každého. Ale pokud hledáte silný důraz na moderní ložnici, bude to perfektně fungovat.

Kategorie: