Díky dřevěné podlaze a stěnám maloval jemný odstín béžové, dětský pokoj je teplý, světlý a prostorný. Nábytek - IKEA; nápis, cloud - dřevěný roh; písmeno J - Minimimetry; balón, koruna - Moi Mili; Heico králík - zyrafyzszafy.pl.

Perfektní místnost pro dívku by měla být především útulná a zároveň funkční a přispívající k aktivitě. Světlé, zasněné a plné originálních a zároveň dívčích doplňků - to je dětský pokoj v uspořádání, které jsme představili.

Uspořádání dívčího pokoje vytvořené matkou malé Jaśminy dokazuje, že dětský pokoj může být elegantní a utlumený, stejně jako veselý a zajímavý.

Dívčí pokoj: barevné doplňky na utlumeném pozadí

Díky dřevěné podlaze a stěnám maloval jemný odstín béžové, dětský pokoj je teplý, světlý a prostorný. Zeď u okna (a část šatníku) je zdobena lesklými, zlatými tečkami, které do dívčího pokoje přivádějí špetku půvabu, ale nejsou příliš ubohé. Ani drahé! - byly vyříznuty z listu lepicího papíru. Nábytek je bílý, díky čemuž je místnost zároveň světlá a elegantní. Kromě toho se bílý nábytek dokonale mísí s pozadím a opticky rozšiřuje prostor. Jaśmina matka se rozhodla pro oblíbený nábytek IKEA, ale aby jim dodala jedinečný charakter, představila některé změny jejich vzhledu - kliky na šatníku a komoda byly nahrazeny staromódními kliky a velmi okouzlujícími knoflíky ve tvaru růží a na jedné z polic visících nad lavičkou připevnilo se zábradlí, na kterém visely šaty, jako na výstavě. Knihovna byla přeměněna na lavičku lemovanou úzkou matrací a barevnými polštáři. Barevné tkaniny oživí uspořádání místnosti a utlumený interiér získá veselý, dívčí charakter. Podobnou roli hraje bohatství originálních dekorací na stěnách, které pro Jaśminu vytvořila většinou její matka - sama nebo za pomoci polských partnerských společností. Při uspořádání této místnosti pro dívku byl také postarán o praktický úložný systém - existuje mnoho polic, zásuvek a hračkových kontejnerů.

Více inspirace:

Pastelový dětský pokoj: krásné, módní aranžmá

Šedý dětský pokoj: fotogalerie

Originální postel v dětském pokoji: kreativní nápady pro dětský pokoj

Dětský pokoj: inspirativní návrhy pro dětské pokoje

Moderní ložnice v prosklených a béžových odstínech FOTOGALERIE

Kategorie: