Volně stojící plynový ohřívač PATIO. Jeho jedinečnou vlastností je oheň viditelný ze čtyř stran. Zařízení je vybaveno automatizací a modulem pro dálkové ovládání.

Kromě tradičního krbu nám může poskytnout potěšení z bezpečného kontaktu se živým ohněm v naší vlastní zahradě topení a bio krby. Naučme se jejich výhody, abychom mohli vybrat nejlepší řešení pro vás.

Polské léto ne vždy povzbuzuje trávit čas venku. Dny mohou být příliš horké a večery rychle zchladnou. Také teplejší, slunečné dny pozdního jara nebo počátkem podzimu již v době západu slunce dýchají nepříjemně chladno. Neexistuje dobrá rada pro teplo v otevřeném prostoru, ale pro chlad - to je. To zahrnuje požáru. Proto jsme tak dychtiví na světlo v otevřených krbu - hliněných nebo kamenných.

V mnoha městech je však kouření v této formě kvůli kvalitě ovzduší a požární bezpečnosti zakázáno. A i když je to povoleno, souvisí to s určitými obtížemi - od přípravy dřeva, přidávání do ohně, potřeby neustálé péče o to, zda se oheň nerozšíří. Existuje však řešení. Přináší jej plynové ohřívače a bio krby. Díky těmto zařízením si budeme moci užívat dlouhých setkání s přírodním ohněm, o kterých sníváme v zimních měsících, nás, našich nejbližších a oblíbených přátel.

Plynové ohřívače na terasu - co se o nich vyplatí vědět?

Známe je dobře z teras kaváren, restaurací a hotelů. Nejsme si však vždy vědomi toho, že plynové ohřívače mohou také vytvářet příjemnou atmosféru v naší zahradě. Jak? Na jedné straně zvýší teplotu o několik stupňů. Na druhé straně jemně osvětlují temnotu. Kromě toho si budou užívat oči s vizí živého ohně - živé plameny, nádherné svátky, zábavu a relaxaci na čerstvém vzduchu. I obyčejná terasa mu dodá atraktivní a prestižní charakter.

Volně stojící plynový ohřívač PATIO, sklo / černý, s ručním ovládáním.

Jak fungují plynové ohřívače? Každá z nich je poháněna plynem z láhve ukryté v elegantním krytu. V nabídce značky Kratki.pl najdete mnoho krásných modelů - díky použití nejkvalitnější oceli a tvrzeného skla vypadají tyto ohřívače velmi moderně. Jsou také dokonale odolné, mimo jiné mechanické poškození a extrémně vysoké teploty. Horní část krytu v topných tělesech této společnosti je vyrobena z tepelně odolných materiálů do 800 ° C! Výsledkem je, že účinně chrání plamen před větrem, což nám zaručuje bezpečné používání. A protože spalování plynu je čisté, nevytváří nepříjemný kouř nebo saze, skleněné prvky topných těles nevyžadují čištění.

Teplo generované ohřívači se šíří do všech stran, díky čemuž tato zařízení účinně také ohřívají prostorné terasy. Na jednom válci mohou pracovat až 30 hodin. A protože nevyžadují připojení k napájení, lze je snadno použít v jakékoli části zahrady, dokonce i daleko od domu - stejně jako na pozemku mimo město nebo v letovisku. Protože jsou vybavena koly, jejich pohyb podle vašich potřeb není problém.

Je třeba dodat, že plynový ohřívač PATIO z nabídky Kratki.pl je ovládán dálkovým ovladačem. Díky tomu lze provoz zařízení pohodlně ovládat na dálku a navíc volně programovat - např. Rozvrh na konkrétní den nebo čas, takže když přijedou hosté nebo když se vrátíme domů, terasa nás vítá s příjemnou a uvolněnou atmosférou. Dokážete si představit větší pohodlí ve své vlastní zahradě?

Biokrby v zahradě - jaké jsou jejich výhody?

Bio krby jsou dalším skvělým řešením pro zahradu. Stejně jako plynové ohřívače nevyžadují žádné připojení ani proces instalace. Mohou být umístěny na jakémkoli místě a v případě potřeby snadno přemístěny na jiná místa nebo … rozmary. Nemusíte pro ně objednávat plynové láhve, ale ještě jednodušší použití kapaliny na bázi ethanolu, tzv bioethanol. V důsledku spalování bioetanolu se uvolňuje pouze oxid uhličitý a vodní pára, bez nepříjemného kouře nebo dokonce zápachu. Díky tomuto palivu jsou tato zařízení bezpečná pro děti i dospělé.

TANGO 2 bio krb v černé barvě.

Bio krby se primárně používají k vytváření nálady. Vytvářejí pocit útulnosti a bezpečí a také trochu luxusu. Vyzařují také teplo? Nezahřívají prostornou otevřenou terasu, ale na menší a odlehlé terase zvýší teplotu o několik stupňů. Budou pracovat efektivněji v lodžii, v altánu nebo zejména na verandě.

Velkou výhodou bio krbu je obrovská rozmanitost velikostí, tvarů a stylů. Ze zařízení nejvyšší kvality si můžete vybrat malé, velké, moderní, klasické, v mnoha barvách. Díky tomu je lze snadno přizpůsobit jakékoli zahradě, terase, balkonu. Stojí za zmínku, že krb byl chráněn okny, která chrání uživatele před popálením, a plamenem - proti nárazům větru. Milovníci minimalismu jistě ocení modely GALINA, HOTEL nebo TANGO od Kratki.pl. Jejich pouzdro je jen okna a ocelová základna, což ovlivňuje dokonalou vizi ohně.

Na druhé straně pro lidi, kteří mají rádi originální tvary, volně stojící biokrby - s eliptickým pláštěm a futuristickým charakterem ECHO, stejně jako model MISA odkazující na mísu nebo loď budou atraktivním návrhem. Všechny tyto modely jsou perfektní jako dekorace na zahradní stůl. Alternativou k etanolu s malým krbem je však ROMEO - elegantní model, který vypadá skvěle na velké zahradě s četnými uličkami a svěží zelení nebo na velké terase.

Kategorie: