Jak vypadá Paris Blue na zdi? Které interiéry se nejlépe hodí? Jaký je rozdíl mezi pařížskou modrou a klasickou modrou chápanou velmi světle modrou? Jsou vůbec podobné? Naučte se vše o módní pařížské modré a naučte se, jak ji používat ve vašem interiéru!

Každý přidruží modrou barvu stěn jinak. Někteří vidí v modrých okouzlujících pokojích pro chlapce, jiní - romantické barvy ložnice nebo mořské sklony v uspořádání obývacího pokoje. Pařížská modrá je však úplně jiný příběh … Jak vypadá pařížská modrá na zdi a jaké vnitřní uspořádání nejlépe vyhovuje?

Paris Blue: Jak to vypadá?

Pařížská modrá (podle hexadecimálního kódu: # 0027c2) má opravdu málo společného s běžně chápanou modrou. Pařížská modrá je častěji zaměňována s námořnickou modrou než modrou. Kromě chladu, odvozené z modré barvy pařížské modré barvy, spadá jeho odstín více do chrpy, lehce zakaleného, ​​světlejšího odstínu tmavě modré. Pařížská modrá je také často spojována se safírovými odstíny.

Paris blue: jak aplikovat barvu na zeď?

Pařížská modrá, jako barva stěn, vypadá v interiéru velmi důstojně a je obtížné ji přehlédnout. Proto je skvělé zdůraznit užší zeď (nebo nejlépe výklenek samotný) v obývacím pokoji, obývacím pokoji nebo na chodbě. Chladný a intenzivní odstín pařížské modré pohlcuje velké množství světla, a proto jeho přítomnost ve větším prostoru na zdi může přemoci interiér. Je vhodné použít pruskou modrou k zvýraznění dané roviny: výklenek, architektonicky zajímavá výklenek, fragment v prostoru předsíně pro zavěšení nebo zeď určená pro galerii rodinných fotografií nebo výstavu vašeho oblíbeného obrazu. Pařížská modrá je také barva, která získává, když se kombinuje s jinými, pastelovějšími odstíny barev stěn. Barevný písek nebo bělená béžová, stejně jako odstíny pastelové máty nebo pistácií dokonale zvyšují kvalitu pařížské modři na zdi. Pamatujte však na zásadu proporcionality při kombinování barev na zdi.

Doporučujeme: Jak zvolit barvu stěn: vybíráme barvu pro interiér! >>>

Pařížská modrá a další odstíny modré v interiéru - FOTOGALERIE

Plánujete změnit výzdobu vašeho bytu a barvu stěn? Podívejte se, jak vypadá Paris Paris a další odstíny modré. Zde jsou inspirativní fotogalerie.

Nenechte si ujít: Modrá: objevte modré a intenzivní odstíny modré >>>

PARIS BLUE: jak aplikovat barvu na stěny? GALERIE

Granátové jablko a bílá: módní kombinace barev v interiéru

Trendy 2015: námořnická modrá akcenty

Kategorie: