Kolekce „FinishPlus“ zahrnuje chromové kování, ale také v originálních barevných provedeních, jako je matná černá a bílá, kartáčovaný černý chrom, kartáčovaný bronz nebo leštěné zlato (na obrázku). Zlaté baterie jsou jedním z trendů. Ve společnosti kamene (zejména mramoru), dřeva, skla a mořských barev získávají hodně milosti. www.hansgrohe.pl

Designéři dnes zdůrazňují personalizaci. Tvar, barva dřezu a baterie, materiály, ze kterých jsou vyrobeny, dodávají koupelně charakter a umožňují uživateli vyjádřit individualitu. Ale to není všechno. Důležitá je harmonická integrace jednotlivých prvků uspořádání, interakce s prostředím.

Důležitá je konzistence výzdoby. V současné době je méně pravděpodobné, že si uživatelé zakoupí jeden umyvadlový faucet, místo toho se rozhodnou pro celý směšovač z jedné série. Zároveň se rozhodnou harmonizovat nejen s keramikou a nábytkem, ale také s designovými prvky, jako je lampa nebo zrcadlo. Letošní veletrh ISH ve Frankfurtu jasně ukázal, že výrobci keramiky a koupelnového nábytku stále více připravují kompletní sbírky, připravené uspořádat celý prostor koupelny.

Více o úloze dřezu v koupelně a nejnovějších trendech v jeho uspořádání si můžete přečíst v srpnovém vydání interiéru Dobre!

Dobrý interiér

Doporučujeme vám, abyste se vydali na naši stezku - někde daleko, když představujeme vynikající příklady světové architektury nebo blízko Polska, plné dosud neobjevených rohů. V rubrice „Lidé, vášně, místa“ počínaje tímto číslem označujeme směr, který stojí za to se vydat - Roztocze …

Kupte poslední číslo

Kategorie: