Pokud se rozhodneme pro přehozy na postel, několik přikrývek a mnoho polštářů, udělejme je dokonale sladěnými, stejně jako u odstínů béžové, šedé a hnědé.

Existuje tolik lůžek, kolik je postelí. Různé způsoby zapadají do různých interiérů a jsou schopny zprostředkovat charakter různých uživatelů. Některé jsou jednodušší, jiné vyžadují trochu více úsilí. Některé se vyznačují elegantní jednoduchostí, jiné transformují poruchu na estetickou hodnotu. Představujeme několik způsobů, jak si vyrobit postel.

Výzdoba ložnice není jen o výběru správného povlečení a přehozy. Nejedná se pouze o dobře vybrané polštáře, skříně a doplňky. Ústředním bodem ložnice je postel - kus nábytku, který během dne mění svůj vzhled. Váhu, jak je vyrobena, nelze přeceňovat.

V noci má zajistit pohodlí a mír, večer by měla pozvat a lákat. Jaký dojem však během dne působí, je však zcela pod naší kontrolou a záleží na naší fantazii.

Jak pěkně udělat postel? De gustibus …

Samozřejmě neexistuje nikdo recept na to, co je příjemné. Neexistuje tedy žádný recept na pěkně vyrobenou postel. Existuje několik ověřených a vyzkoušených způsobů. Můžete se také pokusit přemýšlet o aspektech otočení postele, které byste měli mít na paměti.

Poprvé. Podívejme se, kolik času chceme věnovat každé ráno na výrobu postele. Časní stoupenci se budou moci vypořádat s komplikovaným šílenstvím postele. Ti, kteří se připraví na půl hodiny, by měli mít spíše jednodušší řešení.

Za druhé, nezapomeňte, že výroba postele není jen estetikou ložnice, ale také hygienou podestýlky. Pokud se rozhodneme pro styl, který předpokládá částečné nebo téměř úplné odhalení podestýlky, buďte připraveni na skutečnost, že během dne nechráníme ložní prádlo před prachem. V důsledku toho ho pravděpodobně budeme muset trochu častěji vyměnit.

Za třetí, pojďme přemýšlet o posteli v souvislosti s ložnicí. V žádném případě, ani nejelegantnější způsob podestýlky, nebude vypadat dobře, pokud neodpovídá uspořádání celé místnosti.

Můžete dosáhnout dojmu kouzla a elegance, aniž byste přesně vyrovnali všechny nerovnosti.

Čistota hotelu v ložnici. Francouzský styl postel

Hotelový průmysl vyvinul určitý soubor standardů pro zvedání postele. Pokud nám to připadá, nic nám nebrání v tom, abychom si znovu vytvořili zážitek z hotelu ve vlastní ložnici. Z čeho se skládá postel hotelu?

Postel v hotelu musí být nejen neposkvrněně čistá a pohodlná. Musí být také připraven tak, aby mohl snadno a rychle znovu vytvořit svou dokonalost pro další hosty a zachovat dlouhou životnost důležitých prvků postele. Proto několik vrstev matrací: základní, správná a vrchní - používá se k ochraně před nečistotami.

Taková hora matrací je pokryta plachtou a poté - v závislosti na teplotě - potažená přikrývkou, tenkou nebo hustou peřinou. Zabalíme peřinu a prostěradlo pod matraci a vytvoříme spací obálku. Nahoře jsme položili ozdobné přehozy. Na dno postele lze umístit další přikrývku.

V dobrých hotelech je důležité vzít v úvahu různé preference hostů, pokud jde o polštáře. Proto je zvykem tzv. Polštářového menu - výběr polštářů různých velikostí a měkkostí uspořádaných v horní části postele.

Tento "hotel" styl povlečení je charakteristický pro středomořské země, včetně Francie. Samotné slovo „hotel“ je francouzské, takže by nás nemělo překvapit, že francouzská kultura ovlivnila hotelnictví.

Protože se jedná o styl používaný ve francouzských domovech, zkontrolujeme, zda máme příležitost přijmout hosta z Francie. Připravme ho na polštinu. Existuje dobrá šance, že ráno najdeme vzhůru hosta mezi matrací a prostěradlem!

Pletená přehoz přes postel je zárukou útulnosti.

Poloviční a půvabná a útulná

Pokud výše uvedené extravagance nejsou pro nás. Pokud hledáme větší pohodu, pak sáhneme po jednodušších řešeních. Vyrovnejte přikrývku, uspořádejte polštáře rovnoměrně, přikrývejte postel pouze ložní pokrývkou napůl vzorované. Navíc přidejme pár polštářů.

Tímto způsobem dostatečně zdůrazníme, že postel je v „denním režimu“, a zároveň se budeme stále cítit útulně a postel si udrží své lákavé vlastnosti.

Přikrývka na úpatí postele

Bez ohledu na styl, který si vyberete, nechte přikrývku ležet lehce na úpatí postele. Je to osvědčený způsob, jak získat dojem z domova, a to i s mimořádně elegantním stylem.

Taková přikrývka, která se hodí náhodně, vždy vypadá vždy dobře, a naše oko málokdy ráda stejně jako věci, které nejen vypadají hezky, ale navíc samy o sobě.

Prošívané a kluzké přehozy na postel nemusí nutně souviset s něčím tradičním.

Přehozy a polštáře. Snadná klasika.

Pokud si nepřejete ani čas pečlivě rozvrhnout deset vrstev, vše, co potřebujete, je krásný přehoz přes postel a odpovídající polštáře. Bude užitečné věnovat nějaký čas vyhlazení plachty a přikrývky. Velký jednotný povrch nemusí vypadat dobře, pokud je na něm mnoho hrbolů.

Neexistuje nikdo, kdo by dokázal recept na dobrou přehoz přes postel. Sáhneme po prošívaných přehozech z kluzkých materiálů nebo matných, teplých a měkkých. Můžeme zkusit plynulý, vzorovaný nebo pokrytý jednou velkou grafikou - vše záleží na kontextu interiéru a vynalézavosti. Pokud chceme, můžeme se dokonce vzdát polštářů.

Lůžkoviny bez příslušenství

Je možné, že naše ložní prádlo vypadá dostatečně dobře, že je škoda odhalit to pouze během této denní doby, kdy je světlo nejméně. V tomto případě se můžeme omezit na deky a polštáře s ranním ložním prádlem.

Zarovnejte prostěradlo, zameteme a uspořádejte prošívané přikrývky, abyste získali úhledný dojem. Není to způsob, který poskytne ochranu podestýlky před prachem, ale pokud to pro nás není prioritou, může takto připravená postel vypadat stejně dobře.

Perfektní ložnice - jak ji vyzdobit?

Moderní a klasické lustry pro ložnice

Postele pro ložnice v různých stylech

Kategorie: