Světlé pozadí doplňují malé akcenty růžové, oranžové a červené. Ta se zde objevila díky triptychu máku zakoupeného na pěší ulici ve Florencii. KDE KOUPIT: Dopisy na dveřích - Peticado; lustr - Další; stojací lampa, polštář - Malý pokoj; pouf - Pastel kola (Lamps & Co.); polštář - Kids Town.

Jak zařídit dětský pokoj, aby s ním moudře rostl? Zařaďte interiér dětského pokoje s doplňky! Zde je obývací pokoj s ložnicí pro dvě dívky, uspořádaný tak, aby pokoj mohl měnit svou funkci v závislosti na dekoracích: buď herna, dětská ložnice nebo pokoj pro hosty.

Jak zařídit dětský pokoj, aby se změnil u našich dětí? S rostoucí rodinou a omezeným počtem pokojů je vhodné žonglovat s funkcemi pokojů. Potřeby dětí se mění, jak rychle rostou. Chceme-li vždy přizpůsobit uspořádání místnosti přísně danému stupni vývoje dítěte, nemohli bychom držet krok s renovací. Povaha dětského pokoje musí držet krok s jeho následnými fázemi vývoje: od dětství, do předškolního věku, do školy. Proto je vhodné přehodnotit uspořádání dětského pokoje, takže je snadné jej přeskupit bez dalších nákladů. Představujeme zajímavý nápad pro dívčí pokoj, který měl v úmyslu interiérového designéra být dětskou hernou a ložnicí. Design dětského pokoje - Monika Adamczyk-Rokicka, designové studio na míru - www.tailormade.pl

Obývací pokoj s ložnicí: dětské doplňky v kompartech

Dětský pokoj určený pro obývací pokoj pro dvě několikaleté dívky je bohatý na dětskou výzdobu. Barevné dětské polštáře, barevné poufy a závěsné dekorace činí interiér velmi živým a inspirujícím pro hraní. Četné hračky si našly své místo ve funkční „kostkované“ polici. Některé z krabic byly vybaveny dveřmi, jiné plné barevných krabic. Díky tomu se dívky od samého začátku učí udržovat pořádek a po hraní si hračky snadno sami očistí. Dětské odstíny a barevné obaly přinášejí atmosféru bezstarostné a dětinské hry. Děti se zde cítí v pohodě, jako v kouzelné barevné zemi.

Dívčí pokoj: neutrální pozadí

Uspořádání dětského pokoje je snadné změnit. Na stěnách v dívčím pokoji byly použity jemné, bělené odstíny neutrální šedé. Světle šedé podlahové panely a grafitové závěsy s bílým květinovým motivem odkazují také na barvu stěn. Nábytek do dětského pokoje byl bílý. Dokonce i bývalý přebalovací stůl nyní získal novou funkci stolu nebo stolu. Díky této kombinaci neutrálních barev pozadí je velmi snadné změnit charakter dětského pokoje v závislosti na aktuálních potřebách domácnosti. V současné době malý pokoj slouží dvěma dívkám jako obývací pokoj . V budoucnu se pravděpodobně stane pro jednu z nich nezávislým prostorem. Herna, která se díky prostorným šatníkům také používá k ukládání mnoha oblečení a hraček, díky rozkládací pohovce se stává funkční ložnicí. Přestože je interiér dětského pokoje jednoduše vyzdoben, založený na neutrální bílé a šedé barvě, dokonale plní své funkce a postrádá typický dětinský, barevný charakter.

Více inspirace:

Místnost pro fotografie dívek: růžové stěny a pěkná tapeta

Pastelová dívčí pokoj

Dvě uspořádání: pokoj pro chlapce a dívku v jednom bytě

Kategorie: