Říká se, že kuchyně je srdcem každého domova. V centru bytu, kde trávíme dlouhé hodiny povídáním s přáteli nebo neocenitelnými okamžiky při rodinné večeři. Časy, kdy byla kuchyně uzavřeným pracovním prostorem, se pomalu stávají minulostí. Interiéry kuchyně nyní vstupují do obývacích pokojů a často se stávají jedním z nejreprezentativnějších domácích interiérů. Představujeme úžasnou metamorfózu kuchyně spolu s jídelnou, která společně vytváří aranžmá v designu interiéru.

před na

Čas, kdy kuchyně měla čistě pracovní funkci, je minulostí. Design kuchyně stále více předpokládá interiér, který je nejen praktický, ale především estetický. Dost estetický, aby byl také pokojem, ve kterém budeme přijímat hosty. Otevírání kuchyně do dalších místností domu je stále populárnější, aranžování neobvykle prostorného interiéru bez hranic a bariér. Nejlepším důkazem pro potvrzení výše uvedené práce je rychlá kuchyňská metamorfóza, kterou provádí studio Decolatorium.

Vnitřní proměna: bílá kuchyně se stylovou jídelnou

V kuchyni je místo, které bylo donedávna vnímáno pouze jako pracovní prostor. Z tohoto důvodu byl navržen v samostatných místnostech, izolovaných od reprezentativních prostor domu. Nyní stále častěji vstupuje do obývacích pokojů, dokonale plní svou funkci a je extrémně stylovou a stylovou zónou. Proměna interiéru, kterou provedl designér ze studia Decolatorium, zahrnovala především změnu funkce místnosti, jakož i výměnu hydrauliky nebo elektriky. Výsledkem bylo vytvoření mimořádně stylové kuchyně a jídelny, která zaujme svým jedinečným a sofistikovaným stylem. Interiérový design připomíná královské komory, zatímco zůstane mimořádně útulný prostor s domácí atmosférou. Dřevěný stůl se stylovými židlemi se snaží být hrdinou interiéru. Nachází se ve středu místnosti a označuje jídelní kout na nejvyšší úrovni. Co se týče kuchyně, bylo rozhodnuto použít jednoduché čela bílé skříňky. Toto řešení dělá z pracovního prostoru plnohodnotnou kuchyň a dává přednost uspořádání stylové jídelny.

Podívejte se na další vnitřní proměny od Decolatorium

Kategorie: