Je to oficiální! Kayah se zařadil na seznam polských hvězd, které se staly hrdými majiteli nemovitostí v zahraničí. Zatímco většina vsadila na slunné Španělsko, zpěvačka si pořídila byt v samém centru Benátek! "Sny by se neměly plnit," napsala na svůj Instagram.

Polské hvězdy investují své peníze do nemovitostí s vědomím, že inflace je tam nesežere.

Zatímco Lewandowscy, Dowborowie a Szczęśni se usadili ve Španělsku, Natalia Siwiec v Mexiku, Majdanów v Thajsku, Łukasz Nowicki v Albánii a Robert Gawliński v Řecku, Kayah si splnila jeden ze svých největších snů a koupila si byt v Benátkách.

„Ať už během karnevalu nebo po něm – miluji Benátky! Tolik krásy, tolik inspirace”

Kayah neskrývá, že miluje Benátky bezmeznou láskou. Město se jí zalíbilo natolik, že se sem rozhodla nejen častěji vracet, ale také zde najít své útočiště, a to doslova i obrazně. Zpěvačka se na svých sociálních sítích pochlubila svým bytem v Benátkách

- Vždy jsem snil o domě v Benátkách! Neměly by se sny plnit? - napsala na Instagram.

Kayah se rozhodla podělit se s fanoušky nejen o tyto informace, ale ukázat prakticky každý kout svého nového domova. Ukáže se, že zpěvák koupil dvoupatrový dům a zařídil jej v jedinečném stylu.

Prostorný obývací pokoj

V přízemí je obývací pokoj, jídelna a ložnice. Nahoře vzniklo prosklené mezipatro. Ze skla je nejen zábradlí, ale i podlaha. Díky této úpravě působí celý byt velmi prostorně a získal další prostor.

Celý byt je laděn do pestrých barev, v obývacím pokoji jsou na barevném červeném koberci umístěna čtyři šedá křesla a mezi nimi jednoduchý černý stůl. Pod schody je knihovna. Obývací pokoj je plný těžkého, dřevěného a bohatě zdobeného řezbami a nábytkem.

Dřevěné stropní trámy vypadají, jako by byly stovky let staré.

Jídelna s výhledem na Benátky

Kayahova světlá jídelna má dřevěný stůl a černé židle. Stejně jako v obývacím pokoji je strop zdobený bílým podhledem a dřevěnými, neopracovanými trámy. Nad stolem visela originální designová lampa.

Skrze dvě malá okna ze své jídelny může zpěvačka obdivovat město a jeho slavné kanály. Ještě lepší výhledy se šíří z jeho malé terasy, kde při kávě u kovového stolku můžete vidět část Benátek, kam turisté nesmějí.

Je co závidět!

Čtěte také:

  • Takhle vypadá Marinina terasa ve Španělsku. Výhled z bazénu je úchvatný
  • Joanna Koroniewska a Maciej Dowbor si koupili dům ve Španělsku. Závidíme výhled z terasy
  • Łukasz Nowicki koupil byt v Albánii. Je z něj nádherný výhled z oken

Kategorie: