Modulární nábytek, jako například nábytek řady Adapto řady Ideal Standard, poskytuje výjimečnou volnost při uspořádání koupelny. Skříně o šířce 25 až 120 cm a pracovní desky od 60 do 150 cm lze libovolně kombinovat a vytvořit tak koupelnový nábytek přizpůsobený velikosti a funkčnosti individuálním potřebám. Mohou také zavěsit na zeď a stát na konzole, což v kombinaci s atraktivní řadou 4 barevných povrchových úprav poskytuje svobodu při vytváření koupelny.

Skříňka pod umyvadlem je vhodným řešením, díky kterému získáme praktické místo pro skladování v koupelně. Využijte naše nápady a vyberte si nejlepší skříňku pro dřez. Díváme se na různá řešení, poukazujeme na jejich výhody a nevýhody.

Pokud uvažujete o koupi nábytku do koupelny, měli byste zvážit praktickou a odpovídající skříňku pro dřez. Je to často jediný a skutečně dostačující koupelnový nábytek. Zejména pro místnost s malou plochou a zvýšenou vlhkostí není snadné vybrat perfektní nábytek tak, aby byl estetický, funkční a odolný.

Koupelnový nábytek - co je důležité?

V koupelně nebude fungovat (i když stylisticky) nábytek z obývacího pokoje nebo haly. Koupelnové skříňky musí být pokryty speciální vrstvou, např. PVC fólií nebo lakem, které poskytují ochranu proti vodě. Je dobré, že ochrana proti vlhkosti se vztahuje nejen na přední strany, ale také na tělo nábytku. Podívejte se na zadní stranu skříňky. Měl by být nastaven zpět, umožnit cirkulaci vzduchu a kondenzaci za skříní. Otestujte čela pro tiché uzavření, zkontrolujte funkčnost držadel.

Pokud potřebujete hodně úložného prostoru a chcete rychle zobrazit jejich obsah, hledejte nábytek se zásuvkami nebo výsuvnými koši. Nezapomeňte však, že zásuvky pod dřezem vyžadují prostorově úsporný sifon - s ohybem proti zdi. Vy nevíte, kterou nástěnnou lampu si vybrat u umyvadla? Kupte si osvětlené zrcadlo!

Přečtěte si také: Inteligentní řešení pro koupelnu - moderní umyvadla integrovaná s pracovní deskou >>>

Skříň pod dřezem odpovídala dřezu

PLUS Skříň dokonale přilne k armaturám a tvoří s ní stylistický a konstruktivní celek. Zakoupením připravené sady ušetříte čas, budete mít jednodušší instalaci a záruku shody.

MINUS Pokud má umyvadlo v koupelně úzký lem, může nastat problém s nedostatkem místa pro toaletní potřeby.

Závěsná skříň se zásuvkami

PLUS Může být zavěšeno v jakékoli výšce. Postavíte se před ni a nezasáhnete si prsty do nohou. Zlepšuje čištění podlah. Položky v zásuvkách jsou snadno dostupné. Tento dřez je velmi praktický.

MINUS Vyžaduje upevnění na zeď (pro hmoždinky nebo rám). Sifon baterie musí běžet těsně pod linkou dřezu, další vyžaduje zásuvku s výřezem.

Doporučujeme také: Malá koupelna v bloku - 15 chytrých uspořádání [GALERIE] >>

Stojanová umyvadlová skříňka s dveřmi

PLUS Je stabilní, snadno se instaluje (nevyžaduje připevnění ke zdi) a obvykle je prostornější než zavěšení. Má standardní výšku, což je nepříjemné pro velmi vysoké a krátké lidi.

MINUS Je těžší udržovat čistotu pod sebou. Nohy jsou vystaveny kontaktu s mokrou podlahou. Hloubku police je těžké použít.

Skříňka na umyvadlo na desce

PLUS Když je skříň delší než umyvadlo, je vhodné na ni nasadit kosmetiku, může to být místo pro dekorace. Čím silnější je pracovní deska, tím pevnější je dojem.

MINUS Deska stolu je potřísněna vodou a musí být často otírána. Nedostatečně chráněná (zejména s otvorem pro vybití baterie) se rychle zhoršuje.

Za zmínku stojí: Umyvadlo dvojité nebo jednoduché? Pultová deska nebo podsada? Před nákupem se rozhodněte >>

GALERIE INSPIRACE: skříňky na umyvadla

Doporučujeme fotogalerie se spoustou inspirace: moderní, elegantní a minimalistické umyvadla.

Moderní skříňka: módní koupelnový nábytek

Komfortní skříňka na umyvadlo v koupelně

Vanity jednotka v koupelně: různé styly

Kategorie: